Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

21 listopada 2019

Grzegorz „Cichy” Mikołajczyk gościem Telewizyjnego Magazynu Bezpieczeństwa RadioPatrol.PL


Najskuteczniejszy polski antyterrorysta Grzegorz „Cichy” Mikołajczyk, znany zw swoich komentarzy dotyczących ataków terrorystycznych, jakich udziela dla telewizji TVN, TVP, Polsat i innych, tym razem w prywatnym wywiadzie dla Telewizyjnego Magazynu Bezpieczeństwa RadioPatrol.PL Roberta Błaszczyka.
„Cichy” opowiada o swojej służbie, jej początkach, inspiracji filmem „Wejście Smoka” Bruca Lee, sztukach walki i swojej przygodzie z kinem oraz teatrem. Pojawia się wątek planów, a bohater rozmowy zdradza niektóre swoje sekrety. Dowiemy się jaka jest jego ulubiona broń i co spowodowało, że już jako policjant i antyterrorysta przestał walczyć w brutalnych walkach w klatce.
Grzegorz Mikołajczyk mówi również o swojej inspiracji do pomagania innym ludziom. Sztuki teatralne, których jest reżyserem, „Porwanie” oraz „Spowiedź Diabła”, wspomagają bowiem działania charytatywnej fundacji z Włoszczowa. Jeśli interesujesz się pracą policji, służb, antyterrorystów lub po prostu chcesz poznać naprawdę ciekawego człowieka, zobacz wywiad. A jeśli uznasz, że warto rozpropagować idee głoszone przez naszego gościa – udostępnij link z mojego kanału.
Telewizyjny Magazyn Bezpieczeństwa jest kanałem TV pierwszego policyjno-drogowego ogólnopolskiego radia internetowego – RadioPatrol.PL
Zapraszamy na nasze strony:
– RadioPatrol.PL
– SafetyZone.PL
– fb.com/RadioPatrolPL

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From akademia

About redakcja