Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

6 lipca 2020

Grzegorz „Cichy” Mikołajczyk gościem Telewizyjnego Magazynu Bezpieczeństwa RadioPatrol.PL


Najskuteczniejszy polski antyterrorysta Grzegorz „Cichy” Mikołajczyk, znany zw swoich komentarzy dotyczących ataków terrorystycznych, jakich udziela dla telewizji TVN, TVP, Polsat i innych, tym razem w prywatnym wywiadzie dla Telewizyjnego Magazynu Bezpieczeństwa RadioPatrol.PL Roberta Błaszczyka.
„Cichy” opowiada o swojej służbie, jej początkach, inspiracji filmem „Wejście Smoka” Bruca Lee, sztukach walki i swojej przygodzie z kinem oraz teatrem. Pojawia się wątek planów, a bohater rozmowy zdradza niektóre swoje sekrety. Dowiemy się jaka jest jego ulubiona broń i co spowodowało, że już jako policjant i antyterrorysta przestał walczyć w brutalnych walkach w klatce.
Grzegorz Mikołajczyk mówi również o swojej inspiracji do pomagania innym ludziom. Sztuki teatralne, których jest reżyserem, „Porwanie” oraz „Spowiedź Diabła”, wspomagają bowiem działania charytatywnej fundacji z Włoszczowa. Jeśli interesujesz się pracą policji, służb, antyterrorystów lub po prostu chcesz poznać naprawdę ciekawego człowieka, zobacz wywiad. A jeśli uznasz, że warto rozpropagować idee głoszone przez naszego gościa – udostępnij link z mojego kanału.
Telewizyjny Magazyn Bezpieczeństwa jest kanałem TV pierwszego policyjno-drogowego ogólnopolskiego radia internetowego – RadioPatrol.PL
Zapraszamy na nasze strony:
– RadioPatrol.PL
– SafetyZone.PL
– fb.com/RadioPatrolPL

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From akademia

About redakcja