Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

19 września 2020

Policja zaprasza młodzież…


Szukasz pracy, która będzie prawdziwą przygodą? Chcesz się rozwijać? A może szukasz stabilnego zatrudnienia? Kilkunastu uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie wzięło udział w spotkaniu dotyczącym trwającego naboru do Policji. Do służby w Policji zachęcał młodzież milicki policjant oraz inspektor ds. kadr i szkolenia komendy powiatowej w Miliczu.

Spotkanie młodzieży z funkcjonariuszem odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Wzięło w nim udział kilku uczniów tegorocznej klasy maturalnej o profilu tzw. „mundurowym” oraz uczniowie klasy maturalnej o profilu ogólnym wraz z wychowawcą. Spotkanie miało na celu propagowanie wśród młodzieży informacji o zasadach i unormowaniach prawnych związanych z przyjęciami do Policji. Zachęcając młodzież, aby po ukończeniu szkoły średniej – zasilili szeregi Policji, wskazano uczniom niezbędne informacje związane z aktualnie prowadzonym naborem oraz przekazano uczniom ulotkę opracowaną w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu o zasadach i warunkach dot. rekrutacji.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji trwa bez przerwy. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje na stronie internetowej www.dolnoslaska.policja.gov.pl oraz w każdej jednostce Policji na terenie kraju.

redakcja za KPP Milicz (Dolny Śląsk)

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From akademia

About redakcja