Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

5 grudnia 2020

Policja zaprasza młodzież…


Szukasz pracy, która będzie prawdziwą przygodą? Chcesz się rozwijać? A może szukasz stabilnego zatrudnienia? Kilkunastu uczniów klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie wzięło udział w spotkaniu dotyczącym trwającego naboru do Policji. Do służby w Policji zachęcał młodzież milicki policjant oraz inspektor ds. kadr i szkolenia komendy powiatowej w Miliczu.

Spotkanie młodzieży z funkcjonariuszem odbyło się w świetlicy Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Wzięło w nim udział kilku uczniów tegorocznej klasy maturalnej o profilu tzw. „mundurowym” oraz uczniowie klasy maturalnej o profilu ogólnym wraz z wychowawcą. Spotkanie miało na celu propagowanie wśród młodzieży informacji o zasadach i unormowaniach prawnych związanych z przyjęciami do Policji. Zachęcając młodzież, aby po ukończeniu szkoły średniej – zasilili szeregi Policji, wskazano uczniom niezbędne informacje związane z aktualnie prowadzonym naborem oraz przekazano uczniom ulotkę opracowaną w Komendzie Powiatowej Policji w Miliczu o zasadach i warunkach dot. rekrutacji.

Przypominamy, że nabór do służby w Policji trwa bez przerwy. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje na stronie internetowej www.dolnoslaska.policja.gov.pl oraz w każdej jednostce Policji na terenie kraju.

redakcja za KPP Milicz (Dolny Śląsk)

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From akademia

About redakcja