Go to ...

SafetyZone.pl

Safety: education, training, news and comments... Edukacja: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa: antyterroryzm, kontrinwigilacja.

RadioPatrol.PL – kliknij i słuchaj:

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

22 kwietnia 2018

Szkolenia SYNERGOLOGIA

Po program szkoleń zapraszamy: szkolenia@safetyzone.pl / tel. 790 404 404

12102016rblaszczykkwp

 

 

 

 

 

 

 

SYNERGOLOGIA szkolenia z odczytywania intencji „języka ciała”

Udział w szkoleniu pozwala na odczytywanie intencji nieznanych i znanym osób, na podstawie tzw. języka ciała. Szkolenie obejmuje teorię i praktykę. Opiera się na naukowych badaniach prowadzonych w ramach komunikacji niewerbalnej oraz zagadnień kryminalistyki. W praktyce ukończenie szkolenia pozwala na trafne odczytywanie zamiarów osób trzecich, bez rozmowy z nimi, a jedynie na podstawie obserwacji zachowań, motoryki ruchu, twarzy etc.  Synergologia rozwija się w obszarze bezpieczeństwa publicznego, jako nauka, która swoją praktyczną wiedzą pozwala na zapobieganie zamachom terrorystycznym, napadom, wymuszeniom i rozbojom. Ponadto poznanie podstaw komunikacji niewerbalnej usprawnia procesy negocjacyjne, integruje, wzmacnia zespół, pomaga w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. Jest uznaną metodą poprawy bezpieczeństwa, m.in. na lotnisku w Tel Awiwie służby ochrony przechodzą specjalne rozbudowane szkolenia z tego zakresu, dzięki czemu realnie zmniejszyła się ilość faktycznych prób dokonywania tam zamachów bombowych. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli służb ratowniczych, policji, wojska, straży miejskich, firm ochrony, osób prowadzących działalności gospodarcze wymagające rozbudowanych kompetencji komunikacyjnych, osób zajmujących się sprzedażą i negocjacjami.

Autor i trener szkolenia:

dswat1

Robert J. Błaszczyk – wykładowca akademicki, doktorant DSW, z wykształcenia specjalista PR i dziennikarz oraz ekspert ds. komunikacji w obszarze bezpieczeństwa, certyfikowany coach i trener oraz autor szkoleń. Autor serwisu safetyzone.pl, redaktor naczelny RadioPatrol.PL. Popularyzator zagadnień bezpieczeństwa. Komentator mediów elektronicznych i drukowanych. W latach ’90. twórca i zarządca środków komunikowania. Jako pierwszy w Polsce kreował metody komunikowania o zagrożeniach, realizując autorskie przekazy dla regionalnych i ponadregionalnych mediów. Stworzył cykl audycji reportażowych pn. “Patrol” – gdzie bezpośrednio z miejsc poważnych wypadków drogowych przekazywał relacje, komentował zagadnienia bezpieczeństwa, prewencji etc. Współtworzył magazyny telewizyjne “MOCNA jazda”, “Auto Zwiad”, GLINY – magazyn kryminalny”. Jako pracownik Policji współorganizował pierwszą w Polsce tzw. “telewizję policyjną”, za co otrzymał imienną nagrodę Komendanta Głównego Policji. W swojej naukowej pracy bada procesy komunikowania o zagrożeniach oraz zaangażowanie prywatnych koncesjonowanych mediów w procesy przekazywania treści z obszaru bezpieczeństwa narodowego i publicznego. Zaangażowany w działania prewencyjne “Cichy Team”.