Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

21 października 2020

TV RadioPatrol.PL

Realizujemy materiały telewizyjne i publikujemy je na naszych stronach: RadioPatrol.PL, SafetyZone.PL, fb.com/RadioPatrolPL oraz naszym koncie na portalu YouTube.com. Miesięczna oglądalność naszych stron, w tym słuchalność RadioPatrol.PL wynosi ponad 150000.

Realizujemy autorski „Telewizyjny Magazyn Bezpieczeństwa”.

Realizujemy na zamówienie telewizyjne materiały dziennikarskie reportaże i filmy promocyjne informacyjne i instruktażowe. Tworzymy także relacje z wydarzeń. Zapytaj o szczegóły 790*404*404.


TELEWIZYJNY MAGAZYN BEZPIECZEŃSTWA

Najskuteczniejszy polski antyterrorysta Grzegorz „Cichy” Mikołajczyk, znany zw swoich komentarzy dotyczących ataków terrorystycznych, jakich udziela dla telewizji TVN, TVP, Polsat i innych, tym razem w prywatnym wywiadzie dla Telewizyjnego Magazynu Bezpieczeństwa RadioPatrol.PL Roberta Błaszczyka.
„Cichy” opowiada o swojej służbie, jej początkach, inspiracji filmem „Wejście Smoka” Bruca Lee, sztukach walki i swojej przygodzie z kinem oraz teatrem. Pojawia się wątek planów, a bohater rozmowy zdradza niektóre swoje sekrety. Dowiemy się jaka jest jego ulubiona broń i co spowodowało, że już jako policjant i antyterrorysta przestał walczyć w brutalnych walkach w klatce.
Grzegorz Mikołajczyk mówi również o swojej inspiracji do pomagania innym ludziom. Sztuki teatralne, których jest reżyserem, „Porwanie” oraz „Spowiedź Diabła”, wspomagają bowiem działania charytatywnej fundacji z Włoszczowa. Jeśli interesujesz się pracą policji, służb, antyterrorystów lub po prostu chcesz poznać naprawdę ciekawego człowieka, zobacz wywiad. A jeśli uznasz, że warto rozpropagować idee głoszone przez naszego gościa – udostępnij link z mojego kanału.
Telewizyjny Magazyn Bezpieczeństwa jest kanałem TV pierwszego policyjno-drogowego ogólnopolskiego radia internetowego – RadioPatrol.PL
Zapraszamy na nasze strony:
– RadioPatrol.PL
– SafetyZone.PL
– fb.com/RadioPatrolPL

TELEWIZYJNY MAGAZYN BEZPIECZEŃSTWA odc. 2

Jak zachować się w czasie ataku active shootera lub co zrobić, gdy stajemy się ofiarą porwania? Istnieją procedury, które pozwalają na podniesienie skuteczności obrony przed tymi poważnymi zagrożeniami. Są one możliwie do łatwego przyswojenia. Taka nauka wymaga zaangażowania i, co bardzo ważne, częstych praktycznych treningów. W Telewizyjnym Magazynie Bezpieczeństwa Roberta Błaszczyka o edukacji antyterrorystycznej opowiadają prof. Piotr Mickiewicz i dr Małgorzata Lizut z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz byli policjanci, w tym Grzegorz “Cichy” Mikołajczyk, ekspert ds. antyterroryzmu i Wojciech Wybraniec, ekspert ds. komunikacji w zagrożeniach i znawca praktyki działań policyjnych. Ważne jest, że według gości programu, możliwe jest poprzez naukę wdrukowanie w siebie zachowań, które w razie wystąpienia omawianych zagrożeń, po prostu ratuje życie!