Go to ...

SafetyZone.pl

RadioPatrol.PL - information agency: security, work of the police and services, roads, motorization, transport... Security training.

Listen to the RadioPatrol.PL

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

22 maja 2019

Zabił psiaka. Pijak zatrzymany przez Policję!


Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabicie psa. Funkcjonariusze znaleźli zwierzę powieszone na drzwiach od stodoły. Okazało się, że 29-latek jest kompletnie pijany i ma 3,6 promila alkoholu  w organizmie. Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem grozi kara nawet do 3 lat więzienia. Drastyczne zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Z przekazanych informacji wynikało, że na terenie powiatu został zabity pies.
Natychmiast na interwencję został wysłany patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze zastali 29-letniego mężczyznę, a na drzwiach stodoły zauważyli powieszone zwierzę. Gdy funkcjonariusze dojechali pod wskazany  adres właśnie kopał dół w ziemi. Mężczyzna został zatrzymany. Był kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 3,6 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci mężczyzna zrobił to przy użyciu sznura.
Policjanci zatrzymali podejrzanego i przekazali do dyspozycji prokuratora rejonowego. Podejrzany za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim. Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzęciem osobie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From policja

About redakcja