Go to ...

SafetyZone.pl

Safety: education, training, news and comments... Edukacja: szkolenia z zakresu bezpieczeństwa: antyterroryzm, kontrinwigilacja.

RadioPatrol.PL – kliknij i słuchaj:

SafetyZone.pl on YouTubeSafetyZone.pl on TumblrRSS Feed

22 kwietnia 2018

Zabił psiaka. Pijak zatrzymany przez Policję!


Policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabicie psa. Funkcjonariusze znaleźli zwierzę powieszone na drzwiach od stodoły. Okazało się, że 29-latek jest kompletnie pijany i ma 3,6 promila alkoholu  w organizmie. Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem grozi kara nawet do 3 lat więzienia. Drastyczne zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim. Z przekazanych informacji wynikało, że na terenie powiatu został zabity pies.
Natychmiast na interwencję został wysłany patrol policji. Na miejscu funkcjonariusze zastali 29-letniego mężczyznę, a na drzwiach stodoły zauważyli powieszone zwierzę. Gdy funkcjonariusze dojechali pod wskazany  adres właśnie kopał dół w ziemi. Mężczyzna został zatrzymany. Był kompletnie pijany. Przeprowadzone badanie wykazało u niego 3,6 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalili policjanci mężczyzna zrobił to przy użyciu sznura.
Policjanci zatrzymali podejrzanego i przekazali do dyspozycji prokuratora rejonowego. Podejrzany za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem Rejonowym w Lwówku Śląskim. Za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzęciem osobie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More Stories From policja

About redakcja